Jdi na obsah Jdi na menu

PU - MFK Vítkovice U17

25. 1. 2019

Prvních 25 minut dnešního utkání jsme byli jednoznačně horším týmem. Náš soupeř nasadil od začátku pekelné tempo a než jsme se rozkoukali tak jsme prohrávali 0 : 2. To hráče zdravě vyhecovalo a začali zvyšovat tempo i tlak na míč a výsledkem bylo, že jsme nejen vyrovnali hru ale i otočili výsledek. Poločas jsme tak vyhráli 3 : 2.

A jak skončila první půle, tak začala ta druhá, jen s tím rozdílem, že jsme tempo hry navýšili do maximálních otáček, které jsme dokázali udržet po zbytek zápasu. Výborného soupeře jsme jednoznačně přehrávali a výsledkem bylo spoustu brankových příležitostí na naší straně a dvě vstřelené branky,které stanovili konečný výsledek.

Celé mužstvo zaslouží velkou pochvalu za to, jak se i za nepřízniveho stavu nevzdalo a dokázalo utkání zvládout nejen výsledkově, ale po vynikajícím výkonu i herně.

Výsledek : FC Vítkovice U17 - MFK Most 2 : 5 (2 : 3)

Branky : Klíč 3x, Klimt, Novák

Sestava : Bureš, Relich, Novák, Bouček, Myška, Vlach, Minařík, Žambourek(46.Žák),Fedák(46.Sobota), Klimt, Klíč