Jdi na obsah Jdi na menu

PU - MFK Frýdek-Místek

23. 1. 2019

V prvním utkání v rámci našeho herního soustředění jsme porazili domácí celek MFK Frýdek - Místek U16 přesvědčivě 9 : 2 (5 : 0)

V první půli jsme odehráli velmi koncentrovaně a zhruba od 15. minuty jsme soupeře začali nejen přehrávat, ale i střílet branky.

Poločas jsme nakonec po velmi dobrém výkonu vyhráli 5 : 0

Druhý poločas pod dojmem vysokého vedení už tak kvalitní z naší strany nebyl. Vypracovali jsme si sice obrovské množství šancí, ze kterých jsme ale proměnili jen minimum. Do  toho jsme domácím dovolili vstřelit lacino dvě branky a celkově už jsme nebyli tak koncentrovalí jako v první půli.

Výsledek : MFK Fýdek - Místek U16 - MFK Most  2 : 9 ( 0 : 5)

Branky : Klíč 4x, Klimt 3x, Myška 2x

Sestava : Bureš, Relich, Wittausch, Bouček, Novák(46.Žambourek), Minařík(70.Myška), Vlach(70.Novák), Myška(46.Sobota), Fedák ,Klimt(70.Klíč), Klíč(46.Žák).

Kamil Raška (trenér Frýdku-Místku): Utkání bylo v mrazivých podmínkách velmi těžké. Soupeře jsme měli velice kvalitního, byl o rok starší. Fyzická převaha byla znát. V první půli to mělo z naší ještě jakousi kvalitu, v druhé půli po prostřídání už šla dolů. Byli jsme pod neustálým tlakem, paradoxně jsme naše dvě branky vstřelili právě v druhé půli, zatímco soupeř zahazoval velké množství šancí. Zápas hodnotím kladně z hlediska toho, že je důležité, aby kluci hráli takové těžké zápasy.