Jdi na obsah Jdi na menu

MU - Viktoria Plzeň

31. 3. 2019

Dneska jsme absolvovali školu fotbalových dovedností a řešení herních situací. Hráči Plzně od začátku utkání na hřišti dominovali, a když jsme jim špatnou organizací hry nabídli  možnost ohrozit naši branku, tak to naprosto ukázkovým způsobem využili. My jsme v první půli byli těžkopádní a všechno nám trvalo déle než bylo třeba. V poločase jsme tak naprosto zaslouženě prohrávali 0 : 4 !

O přestávce jsme si řekli že první půli hodíme za hlavu a že musíme utkání dohrát daleko důstojnějším způsobem. I když pro kluky nebylo snadné, hodit výsledek za hlavu tak to zvládli. I když jsme se nevyvarovali dvou velkých chyb, které soupeř okamžitě potrestal, tak i my jsme si kromě dvou vstřelených branek dokázali ještě vytvořit i další šance a celkově už hra byla daleko vyrovnanější než v prvním poločase.

Výsledek : MFK Most - Viktoria Plzeň 2 : 6 ( 0 : 4)

Branky : Klimt, Holdy

Sestava : Bureš, Bouček, Relich, Novák, Wittausch, Myška (70. Žambourek), Klíč, Vlach(46. Minařík), Přenosil (46. Sobota), Klimt, Holdy