Jdi na obsah Jdi na menu

MU - FK Baník Sokolov

1. 5. 2019

Dnes jsme měli velmi špatný vstup do utkání. Veškeré naše chybné řešení herních situací z minulých utkání, na které jsme hráče upozorňovali  a ukázali jak jim předejít, jsme v prvních 15-ti minutách  znovu a znovu opakovali. Výsledkem pak byla první branka v naší síti, která nás ale naštěstí probudila .  Od této chvíle jsme zlepšili pohyb, zvýšili důraz v osobních soubojích a začali si vytvářet šance, které jsme i proměnili a poločas tak vyhráli 4 : 1.

Druhá půle už z naší strany byla úplně o něčem jiném. Na hřišti jsme dominovali ve všech herních činnostech a výsledkem naší převahy byly i další branky v síti hostů. Celkově je potřeba všechny hráče pochválit, že se i přes nepovedený začátek utkání zvedli a dokázali houževnatého soupeře přehrát.

Výsledek : MFK Most - Baník Sokolov 7 : 1 (4 : 1)

Branky : Klimt 3x, Přenosil 2x, Novák, Klíč